fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W grupie Lafrentz powstała nowa marka LafEnergy wywodząca się z naszego Działu Ekspansji i Rozwoju. Zajmuje się ona kompleksowym przygotowaniem projektów farm fotowoltaicznych i wiatrowych. Usługi kierowane są do inwestorów indywidualnych, instytucjonalnych, przedsiębiorstw prywatnych, funduszy inwestycyjnych oraz deweloperów.

 

 

Do głównych zadań LafEnergy należy:

  • typowanie i pozyskiwanie gruntów spełniających wytyczne pod farmy słoneczne i wiatrowe,
  • negocjowanie umów dzierżaw z rolnikami i właścicielami terenów
  • koordynacja prac projektowych - rozwój projektów od etapu szczerego pola “greenfield” przez Decyzje Środowiskowe, Warunki Zabudowy, Warunki Przyłączeniowe na prawomocnym pozwoleniu na budowę kończąc
  • w kooperacji z LafProject - pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych zainteresowanych kompleksową usługą projektowania farm PV i wiatrowych
  • w kooperacji z LafConsulting - prowadzenie usług Inwestora Zastępczego / Inżyniera Kontraktu.

 

Kontakt do biura LafEnergy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Osoba do kontaktu z LafEnergy:

Gabriel Kobierski

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.