fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


LafConsulting realizacja bieżąca: Budowa Obwodnicy Jarocina

Budowa Obwodnicy Jarocina w ciągu drogi S11

Inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa wielkopolskiego. Droga przebiega przez tereny powiatu średzkiego –gmina Nowe Miasto n/Wartą, powiatu jarocińskiego –gmina Jarocin oraz Jarocina.

Obwodnica Jarocina jest częścią całego zadania wybudowania drogi ekspresowej S11 z Kołobrzegu przez Poznań do Bytomia. Składa się z dwóch części: obwodnicy o długości 10,18 km oraz łącznika o długości 2,93 km przebiegającego od obwodnicy do istniejącej drogi krajowej nr 11.

Projektowana droga przejmie ruch tranzytowy z istniejącej drogi krajowej nr 11 biegnącej dotychczas przez centrum miasta, jednocześnie ma spowodować lepszą obsługę ruchu, krótszy czas podróży i poprawę bezpieczeństwa ruchu oraz zapewnić niezbędny poziom komfortu jazdy.

Długość odcinka: 10,18 km

Wartość zadania: 293.395.835,75 zł brutto

 

 Cofnij

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.