fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


LafConsulting realizacja bieżąca: Budowa Obwodnicy Kłodzka

Budowa Obwodnicy Kłodzka

„Zaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Kłodzka w ciągu DK 33 wraz z łącznikiem DK 46” zakłada poprowadzenie obwodnicy po zachodniej stronie Kłodzka (w ciągu drogi krajowej nr 33) oraz wykonanie łącznika drogi krajowej nr 46 po wschodniej stronie miasta. Początek opracowania zachodniej obwodnicy przyjęto w rejonie dzielnicy Książkówka, gdzie projektowana droga krajowa nr 33 łączy się z międzynarodową drogą krajową nr 8 (E67). Koniec opracowania stanowi połączenie z drogą krajową nr 33 w rejonie miejscowości Żelazno. Początek opracowania trasy łącznika po wschodniej stronie miasta Kłodzka stanowi połączenie z drogą krajową nr 46 w miejscowości Jaszkowa Dolna, natomiast koniec trasy łączy się z drogą krajową nr 33 w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Ponad to w ramach zadania zostanie przeprowadzony remont istniejącego przebiegu drogi krajowej nr 33 na odcinku od końca zakresu realizacji łącznika drogi krajowej nr 46 do końca zakresu realizacji obwodnicy m. Kłodzka.

Wartość zadania: 197.101.068,60 zł brutto
Długość odcinka DK 33: 5,729 km
Długość odcinka DK 46: 2,580 km

 

  Cofnij

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.