fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailDiese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!


Über uns

600

PRACOWNIKÓW

900

KONTRAKTÓW

350

PROJEKTÓW

450

DRÓG

 

KILKA SŁÓW O NAS

Firma Lafrentz Polska powstała w 1995 r., aby wspierać rozpoczynający się w kraju, również przy udziale funduszy europejskich, program rozbudowy sieci dróg. Z początku, nasza działalność opierała się głównie na projektowaniu inwestycji z zakresu infrastruktury komunikacyjnej i obiektów inżynieryjnych oraz wykonywaniu usług związanych z zarządzaniem inwestycjami budowlanymi oraz prowadzeniem nadzorów inwestorskich. W miarę upływu czasu i rozwoju firmy zajęliśmy się również projektowaniem inwestycji kolejowych i obiektów kubaturowych. Dzisiaj posiadamy prężnie działającą Pracownię Projektową, w skład której wchodzi dział Ochrony Środowiska, dbający o zaplanowanie inwestycji z poszanowaniem dla ekosystemu.

Potrzeby rynku i chęć podjęcia nowych wyzwań zadecydowały o rozszerzeniu portfela usług o działalność remontowo-deweloperską.

Obecnie jako jeden z liderów w Polsce wspieramy rozwój polskiej sieci drogowej, z poświęceniem i poczuciem misji uczestniczymy w projektach z zakresu infrastruktury i ochrony środowiska, z zaangażowaniem tworzymy nowe wnętrza i budynki mieszkalne oraz obiekty dla klientów inwestycyjnych.

W 2018 r. powstała zależna od Lafrentz spółka Lafrentz Development, którą obecnie reprezentuje marka LafEstate, zajmująca się obrotem nieruchomościami, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ramach prowadzonej działalności wykonujemy audyty nieruchomości oraz pełnimy usługi w ramach inwestorstwa zastępczego. Więcej informacji o działalności i ofercie firmy znajduje się na naszej stronie www.lafestate.pl.

 

 

KIEROWNICTWO

Maciej Durski – Prezes Zarządu

Maciej Durski
Prezes Zarządu

Paweł Kubacki – Dyrektor Zarządzający

Paweł Kubacki
Dyrektor Zarządzający

Anna Jędras – Dyrektor ds. Kontraktów

Anna Jędras
Dyrektor ds. Kontraktów

 

Ewa Kmieć – Dyrektor Pracowni Projektowej

Ewa Kmieć
Dyrektor Pracowni Projektowej

Gabriel Kobierski

Gabriel Kobierski
Dyrektor ds. Ekspansji i Rozwoju

 

 

Monika Hercog- Dyrektor ds. Inwestycji

Monika Hercog
Dyrektor ds. Inwestycji