ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 718

W dniu 16 października 2019 r. podpisaliśmy nowy kontrakt na prace projektowe. Zgodnie z zapisami umowy jesteśmy zobowiązani do opracowania dokumentacji projektowej, a także uzyskania w imieniu Zamawiającego decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, decyzji o pozwoleniu wodnoprawnym, decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 718 na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 580 w m. Borzęcin do skrzyżowania z drogą krajową nr 92 w m. Ołtarzew. Nasza pracownia projektowa jest odpowiedzialna za przygotowanie całości dokumentacji we wszystkich zleconych branżach i zakresach oraz wszelkich dokumentów: administracyjnych, formalno-prawnych, uzgodnień, decyzji i opinii wymaganych w opisie przedmiotu zamówienia bądź przepisami prawa.Termin wykonania zadania to 37 miesięcy od daty podpisania umowy, wypadający na 16 listopada 2022 roku.

 

przyrzady-do-mierzenia-kask-oraz-plany

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.