ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Osiedle Nowych Kosmonautów

Powstające osiedle Nowych Kosmonautów na poznańskich Winogradach - u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej - to inwestycja, w której Lafrentz Polska, jako Podwykonawca, odpowiada za wykonanie robót żelbetowych oraz murowych. Prace właśnie ruszyły, a nasz zakres robót obejmuje m.in.:

- wykonanie stóp, ław i płyt fundamentowych
- wykonanie stropów monolitycznych wraz z grzybkami
- wykonanie ścian żelbetowych i murowanych
- wykonanie szybów, szachtów i klatek schodowych wraz ze schodami monolitycznymi i żelbetowymi.

Całe osiedle to łącznie 344 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 28 do 103 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale będą posiadały balkony, loggie lub tarasy, a część mieszkań na parterze - ogródki. Pod całością znajdzie się dwukondygnacyjna hala garażowa wraz z komórkami lokatorskimi. Na parterze budynków zaplanowano lokale komercyjne o łącznej powierzchni ponad 1 300 metrów kwadratowych.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A.

Zakończenie I etapu inwestycji zaplanowane jest na IV kwartał 2019 roku.
W załączeniu wizualizacje osiedla (źródło: nowychkosmonautow.pl)

Osiedle

20847749-1
20847748-1
20847747-1
osiedle-nowych-kosmonautow-poznan-4063main-1

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.