fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Solar Energy Expo 2023

W dniach 17-19 stycznia odbyły się po raz pierwszy Targi Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii Solar Energy Expo 2023, w których uczestniczył Zespół LafEnergy.
Wśród wystawców znaleźli się producenci, dostawcy, dystrybutorzy i usługodawcy produktów i rozwiązań z zakresu technologii zeroemisyjnych: solarnych, wiatrowych, wodnych, geotermalnych oraz biomasy.
 
 

 

W dniach 17-19 stycznia odbyły się po raz pierwszy Targi Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii Solar Energy Expo 2023, w których uczestniczył Zespół LafEnergy.
Wśród wystawców znaleźli się producenci, dostawcy, dystrybutorzy i usługodawcy produktów i rozwiązań z zakresu technologii zeroemisyjnych: solarnych, wiatrowych, wodnych, geotermalnych oraz biomasy. Zainteresowane targami były również różne instytuty certyfikacyjne i badawczo-rozwojowe oraz firmy pracujące w obszarze elektromobilności. Większość paneli dyskusyjnych oraz prelekcji poświęcona była problemowi magazynowania energii. Mieliśmy szansę wysłuchać wystąpień ekspertów z branży i nawiązać cenne kontakty.
Targi branżowe to idealna okazja do integracji sektora.
 
Była to również okazja do spotkania się z największymi producentami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Rynek OZE jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów, dlatego uczestnicząc w targach, mieliśmy szansę poznać innowacje z branży - w zakresie technologii, produkcji oraz usług świadczonych dla różnych podmiotów związanych z rynkiem OZE.
 

 

 

Sans-titre-1
Konferencja
IMG8533
IMG8520
IMG8496
IMG8493
IMG8488
IMG8483
IMG8478
IMG8475
IMG8469
IMG8437
Dach-solarny
DSC02158

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.