fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kongres Local Trends

W dniach 17-18 października w Centrum Kongresowym MTP w Poznaniu odbył się kongres Local Trends. To projekt zainicjowany przez Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka  oraz Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego.
 
 
  
W dniach 17-18 października w Centrum Kongresowym MTP w Poznaniu odbył się kongres Local Trends. To projekt zainicjowany przez Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka  oraz Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego. Jego celem jest inicjowanie merytorycznej i konstruktywnej dyskusji o rozwoju polskiego samorządu i kraju. Jednym z wiodących tematów forum była konieczność wprowadzenia zmian w zakresie energetyki, wymuszonych obecną sytuacją na rynku (ceny energii, brak węgla, wojna w Ukrainie, dyrektywy unijne). Udział w wydarzeniu pozwolił nam zapoznać się z potrzebami samorządowców odnośnie transformacji energetycznej. Jesteśmy gotowi wesprzeć JST w tym procesie. Posiadamy niezbędną wiedzę, środki oraz kadrę, aby osiągnąć ustalony cel i, co najważniejsze, jesteśmy mocno zorientowani i zmotywowani na likwidację śladu węglowego, uzyskanie niezależności energetycznej i poprawę jakości powietrza, którym oddychamy.
 
Projekty z zakresu OZE prowadzi LafEnergy.
Szczegółowych informacji udzieli Gabriel Kobierski - Dyrektor ds. Ekspansji i Rozwoju.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 662 054 540
 
 
Local-Trends-1
Local-Trends-2
Local-Trends-3
Local-Trends-4
Local-Trends-6
Local-Trends-5
Local-Trends-7
Local-Trends-8
Local-Trends-9
Local-Trends-0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.