fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Fotowoltaika na A2

Zespół LafEnergy uważnie śledzi informacje dotyczące odnawialnych źródeł energii oraz projektów związanych z ich realizacją. Jednym z takich projektów jest projekt Fotowoltaika na A2, który pilotażowo ma zostać przeprowadzony przez GDDKiA pomiędzy węzłami Konotopa - Łódź Północ. 

 
 
  
Zespół LafEnergy uważnie śledzi informacje dotyczące odnawialnych źródeł energii oraz projektów związanych z ich realizacją. Jednym z takich projektów jest projekt Fotowoltaika na A2, który pilotażowo ma zostać przeprowadzony przez GDDKiA pomiędzy węzłami Konotopa - Łódź Północ. Wzrost cen energii jest jedną z głównych przyczyn szukania ekonomicznych oraz ekologicznych rozwiązań, które pozwoliłyby na uzyskanie oszczędności w zakresie oświetlenia dróg oraz zużycia energii m.in. na MOP-ach i do zasilania takich elementów jak zewnętrzne znaki elektroniczne czy tablice informacyjne.
 
W tym celu GDDKiA rozważa możliwość współpracy z partnerami, którzy na terenach zarządzanych przez Dyrekcję instalowaliby fotowoltaikę lub inne rozwiązania pozwalające racjonalnie wytwarzać, magazynować i pozyskiwać energię elektryczną.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.