fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Projekt: Gospodarna 2050 - H2Wielkopolska

Bierzemy udział w projekcie „Gospodarna 2050 – H2Wielkopolska”, którego głównym celem jest przygotowanie do wodorowej transformacji elektroenergetycznej Polski.
 
Bierzemy udział w projekcie „Gospodarna 2050 – H2Wielkopolska”
 
Dyrektor działu LafEnergy Gabriel Kobierski wspólnie z przedstawicielami samorządu województwa wielkopolskiego, lokalnymi przedsiębiorcami oraz naukowcami pracuje nad wzmocnieniem konkurencyjności wielkopolskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej, dzięki stworzeniu regionalnego ekosystemu gospodarki niskoemisyjnej.
Główny obszar naszych usług to panel biznesowy oferujący wsparcie doradcze w zakresie dostosowania produktów/usług lub zmiany modelu biznesowego do działalności w ramach łańcucha dostaw i wartości gospodarki opartej na niskoemisyjnych źródłach energii, w szczególności na wodorze.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.