fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Pomagamy Ukrainie

Pomagamy Ukrainie.
Wspólnie z naszym partnerem - Kancelarią DSK Depa Szmit Kuźmiak Jackowski - włączyliśmy się w akcję pomocy Ukrainie. Naszym przewodnikiem w organizacji była Pani Natalia Wojtenko z zaprzyjaźnionej z nami ukraińskiej firmy Instytut "Kijówdormistprojekt", obecnie działająca jako wolontariuszka w mieście Czortków.
 
Pomagamy Ukrainie.
Wspólnie z naszym partnerem - Kancelarią DSK Depa Szmit Kuźmiak Jackowski - włączyliśmy się w akcję pomocy Ukrainie. Naszym przewodnikiem w organizacji była Pani Natalia Wojtenko z zaprzyjaźnionej z nami ukraińskiej firmy Instytut "Kijówdormistprojekt", obecnie działająca jako wolontariuszka w mieście Czortków, do którego dziennie przyjeżdża 150-200 osób. Każdą z tych osób trzeba zakwaterować, nakarmić i ubrać. Poza tym Pani Natalia wraz z wolontariuszami i merem miasta wysyła pomoc na tereny, na których toczą się działania wojenne.
 
Przygotowaliśmy wszystkie niezbędne rzeczy, jak ubrania, pościel, pieluchy, środki higieniczne i kosmetyczne czy zabawki oraz zakupiliśmy żywność. Nasi koledzy z LafHome oraz LafProject wyjechali na granicę polsko-ukraińską, gdzie czekał już przysłany przez Panią Natalię transport, który odebrał dary.
W podziękowaniu za serce otrzymaliśmy drobne upominki - trochę słodkości oraz ciekawe przewodniki po zabytkach i ważnych miejscach Czortkowa. Mamy nadzieję, że większość z nich ocaleje i jak wojna się skończy to odwiedzimy miasto i zobaczymy je na własne oczy.
 
🇺🇦 Ukraina! Jesteśmy z Wami!
 
 
 
Ukraina7
Ukraina8
Ukraina6
Ukraina5
Ukraina4
Ukraina3
Ukraina1
Ukraina2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.