fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Sympozjum tunelowe w Świnoujściu

W dniach 7-8 kwietnia br. w Świnoujściu odbyło się sympozjum naukowo-techniczne dotyczące budowy nadzorowanego przez nas, w konsorcjum z firmą Sweco, tunelu pod rzeką Świną, usprawniającego połączenie komunikacyjne ze Świnoujściem. Już w przyszłym roku kierowcy pożegnają prom, który w tym momencie jest jedyną opcją dotarcia do centrum miasta.
 
W dniach 7-8 kwietnia br. w Świnoujściu odbyło się sympozjum naukowo-techniczne dotyczące budowy nadzorowanego przez nas, w konsorcjum z firmą Sweco, tunelu pod rzeką Świną, usprawniającego połączenie komunikacyjne ze Świnoujściem. Już w przyszłym roku kierowcy pożegnają prom, który w tym momencie jest jedyną opcją dotarcia do centrum miasta.
 
Pierwszy dzień wypełniały interesujące prezentacje włodarzy miasta oraz firm biorących udział w realizacji tego projektu. Wśród osób zaproszonych do prelekcji znalazł się nasz kolega - Inżynier Rezydent przedmiotowego kontraktu - Jacek Król, a temat, jaki prezentował to: "Doświadczenia nadzoru z dotychczasowej realizacji tunelu pod Świną".
 
Drugiego dnia sympozjum uczestnicy mieli okazję obejrzeć budowę na żywo.  
 
Organizatorem Sympozjum było Miasto Świnoujście. Stacjonarnie uczestniczyło w nim 300 osób, natomiast liczba uczestników online sięgała 5000 osób, co pokazuje jak dużym zainteresowaniem cieszy się budowa tunelu.
Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm Gülermak i Porr S.A., którzy przygotowali poniższy film:
 
 
 
 
 
Sympozjum-Swinouj9
Sympozjum-Swinouj7
Sympozjum-Swinouj8
Sympozjum-Swinouj6
Sympozjum-Swinouj5
Sympozjum-Swinouj4
Sympozjum-Swinouj3
Sympozjum-Swinouj2
Sympozjum-Swinouj1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.