fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Podsumowanie 2022 roku

Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie naszych obecnych działań.
 
 
Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie naszych obecnych działań.
Jako Grupa Lafrentz uczestniczymy w 45 dużych zadaniach drogowych, zarówno jako konsultant, projektant czy certyfikowany audytor systemów BRD.
Funkcję Inżyniera Kontraktu, jak również obsługę wsparcia merytorycznego pełnimy na 17 z 62 kontraktów będących w zarządzaniu GDDKiA.
Ponadto rozwijamy projekty budowy farm fotowoltaicznych o łącznej mocy przyłączeniowej ok. 460 MW w ponad 50 lokalizacjach w całym kraju!
Realizujemy cztery inwestycje kubaturowe (osiedla mieszkaniowe, centrum hotelowo-apartamentowe, magazyny) w zakresie konstrukcji żelbetowych, a w procedowaniu znajduje się kilka nowych kontraktów.
Dział remontowo-wykończeniowy LafHome może się pochwalić setkami spełnionych remontowych marzeń i zapełnionym kalendarzem na ten rok. Ponadto podjęta została współpraca z wieloma deweloperami, w tym wiele z tych inwestycji obsługujemy na Pomorzu!
 
 
 
 
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.