fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Fotorelacja - Tunel w Świnoujściu

Zapraszamy na krótką fotorelację z postępu prac przy budowie Tunelu przez rzekę Świnę w Świnoujściu.
 
 
Zapraszamy na krótką fotorelację z postępu prac przy budowie Tunelu przez rzekę Świnę w Świnoujściu.
 
W szybie startowym tunelu znajduje się teraz specjalistyczny wózek, niezbędny do budowy wsporników pod konstrukcje wewnętrzne tunelu.
W komorze startowej prowadzony jest demontaż elementów wspomagających pracę maszyny drążącej TBM, zwanej Wyspiarką, która zakończyła już swoją pracę i obecnie trwa jej demontaż na wyspie Wolin. Demontowane są również rurociągi, którymi w trakcie wiercenia transportowana była płuczka wiertnicza i urobek.
Trwają też prace związane z budową wyjść ewakuacyjnych oraz montaż wsporników dla prefabrykatów.
Zakład prefabrykacji znajdujący się przy budowie pracuje pełną parą. Po segmentach obudowy tunelu, realizuje teraz produkcję prefabrykatów na konstrukcje wewnętrzne: elementów pod płytę jezdną – typ „U” , filigranów oraz płyt sufitowych.

 

 

tunel9
tunel8
tunel7
tunel5
tunel6
tunel4
tunel3
tunel1
tunel2

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.