fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


S6 Bobrowniki-Skórowo

Rozpoczynamy nadzór nad budową drogi ekspresowej S6 na odcinku od Bobrownik do Skórowa (pomiędzy Słupskiem a Lęborkiem - woj. pomorskie). Umowa z Zamawiającym została podpisana przez Panią Dyrektor Annę Jędras (na zdj.)
 
Rozpoczynamy nadzór nad budową drogi ekspresowej S6 na odcinku od Bobrownik do Skórowa (pomiędzy Słupskiem a Lęborkiem - woj. pomorskie). Umowa z Zamawiającym została podpisana przez Panią Dyrektor Annę Jędras (na zdj.).
 
Terenowe Biuro Nadzoru: ul. Targowa 5, 76-230 Potęgowo
Pracę całego zespołu nadzorującego koordynować będzie Krzysztof Banach.
 
Odcinek Bobrowniki - Skórowo jest częścią trasy S6 biegnącej ze Szczecina przez Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk aż do Gdańska, gdzie będzie znajdować się połączenie z obwodnicą Trójmiasta.
S6 skomunikuje północne regiony Polski (województwa zachodniopomorskie i pomorskie) z zachodnią granicą, tym samym stanie się jedną z głównych dróg o podstawowym charakterze dla kraju. Poza tym, zyskamy doskonałe połączenie z portami w Gdańsku i Gdyni, obsługującymi ogromne międzynarodowe transporty.
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.