fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wizyta studyjna na Obwodnicy Olesna

12 sierpnia dziennikarze z mediów z całej Polski mieli okazję przyjrzeć się z bliska realizacji obwodnicy Olesna (S11). Wizyta studyjna - bo tak nazywa się to wydarzenie - umożliwia wjazd zaproszonych gości na teren budowy.

12 sierpnia dziennikarze z mediów z całej Polski mieli okazję przyjrzeć się z bliska realizacji obwodnicy Olesna (S11). Wizyta studyjna - bo tak nazywa się to wydarzenie - umożliwia wjazd zaproszonych gości na teren budowy, oczywiście przy zachowaniu wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. To również okazja do zadania pytań dotyczących wizytowanej inwestycji.
Spotkanie rozpoczęło się w MDK w Oleśnie krótką prezentacją dot. budowy - jej zakresu, zaawansowania oraz ciekawostek. Następnie miał miejsce objazd budowy, na którym zorganizowaliśmy 7 punktów postojowych, w których przekazywaliśmy kolejne informacje i ciekawostki o danym fragmencie trasy oraz odpowiadaliśmy na pytania dziennikarzy.
Dziękujemy każdej redakcji za zainteresowanie nadzorowaną przez nas inwestycją.
Dziękujemy Wykonawcy - konsorcjum firm Mirbud S.A. oraz Kobylarnia S.A - za wsparcie przy realizacji tego wydarzenia.
 
fot9
fot8
fot7
fot6
fot5
fot4
fot3
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.