fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szkolenia z pierwszej pomocy

Przeprowadzamy cykl szkoleń z Pierwszej Pomocy, aby zwiększyć naszą świadomość zagrożeń, nauczyć się, jak pracować bezpiecznie oraz - co najważniejsze - w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy każdemu, kto będzie jej potrzebował.
 
Przeprowadzamy cykl szkoleń z Pierwszej Pomocy, aby zwiększyć naszą świadomość zagrożeń, nauczyć się, jak pracować bezpiecznie oraz - co najważniejsze - w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy każdemu, kto będzie jej potrzebował. Wydaje się, że wszystko w teorii wiemy, ale jak przychodzi do praktyki, to często stres nas paraliżuje.
 
W naszej pracy, gdzie realizujemy kontrakty i zlecenia budowlane wiedza z tego zakresu jest szczególnie ważna. Z tego względu przeprowadzamy ponowny cykl szkoleń, aby przypominać, utrwalać i ćwiczyć to, co już wiemy.
Udzielenie pierwszej pomocy powinno być dla nas tak naturalne, że bez zastanowienia powinniśmy się jej podejmować. Do tego właśnie dążymy.
Od tego może zależeć nasze lub czyjeś życie...
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.