fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Drążenie Tunelu pod Świną

Drążenie tunelu pod Świną rozpoczęło się 5 marca. Tempo pracy maszyny TBM wynosi 6 cm tunelu na minutę, czyli ok. 10-12 metrów na dobę. Po 2,5 miesiącach drążenia jesteśmy prawie na półmetku! Prace potrwają do września, a do wykonania jest ogółem 1484 m tunelu.
 
 
 

 

Drążenie tunelu pod Świną rozpoczęło się 5 marca. Tempo pracy maszyny TBM wynosi 6 cm tunelu na minutę, czyli ok. 10-12 metrów na dobę. Po 2,5 miesiącach drążenia jesteśmy prawie na półmetku! Prace potrwają do września, a do wykonania jest ogółem 1484 m tunelu. Pełniąc rolę Konsultanta na tym zadaniu - w konsorcjum z firmą Sweco - jesteśmy zadowoleni zarówno z jakości, jak i postępu prac.
Przedstawiamy krótką fotorelację z wnętrza tunelu.
 
Tunel-wonoujscie-3
Tunel-wonoujscie-2
Tunel-winoujscie-6
Tunel-wonoujscie-1
 
 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.