fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Akcja informacyjna Sokołów Podlaski

W naszej Pracowni Projektowej trwają intensywne prace nad zaprojektowaniem Obwodnicy Sokołowa Podlaskiego w ramach programu budowy 100 obwodnic. 

 

Wstępnie przygotowaliśmy 3 warianty przebiegu trasy. Wychodząc naprzeciw lokalnej społeczności przygotowaliśmy akcję informacyjną, w ramach której każdy z mieszkańców mógł zapoznać się z jej przebiegami oraz przekazać nam swoje uwagi wraz z odpowiednią argumentacją. Akcja informacyjna nr 1 w sprawie ustalenia najbardziej optymalnego rozwiązania została zakończona. Trwa analiza otrzymanych odpowiedzi mieszkańców i jednostek samorządu terytorialnego. Zebrane wyniki pozwolą nam przygotować się do kolejnej akcji informacyjnej która planowana jest na II półrocze 2021.
 

 

 

 

 

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.