fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Gazele Biznesu 2020

Jest nam bardzo miło, że w tym trudnym 2020 roku znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

 
 
W ostatnim czasie mocno rozwinęliśmy nasze nowe marki LafHome, LafBud oraz LafEstate, jak również rozszerzyliśmy usługi zarządzania inwestycjami oraz projektowania inwestycji budowlanych o rynek usług prywatnych. Poza tym jesteśmy zaangażowani w realizację projektów dotyczących energii odnawialnej, w szczególności systemów fotowoltaicznych.
Jak widać, zaangażowanie wszystkich naszych zespołów w osiąganie nowych celów oraz podejmowanie się nowych wyzwań przynosi efekt i stąd takie wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy.

 

 

 

 

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.