ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rusza budowa tunelu w Świnoujściu

Koniec promów w Świnoujściu? Zaledwie 48 miesięcy dzieli nas od tego, aby długie kolejki do przeprawy promowej pomiędzy wyspami Uznam i Wolin należały do historii. 17 września 2018 w Świnoujściu została podpisana umowa na budowę tunelu pod rzeką Świną oraz umowa na jej nadzór. Na tą inwestycję zarówno turyści, jak i mieszkańcy czekają od lat! Inwestycję wykona konsorcjum Porr S.A. (lider konsorcjum), Energopol Szczecin S.A. i Gülermak, a nadzorować ją będzie konsorcjum w skład którego wchodzą firmy Sweco Consulting, Sweco GmbH i Lafrentz Polska.
Umowa zarówno na budowę, jak i na nadzór inwestorski - sygnowana m.in. przez Prezesa Lafrentz Polska Macieja Durskiego oraz Prezesa Sweco Consulting Macieja Chrzanowskiego - podpisana została w obecności premiera Mateusza Morawieckiego, który swoją obecnością potwierdził ogromne znaczenie tej inwestycji dla naszego kraju.
Zapraszamy na pierwszą, póki co wirtualną, podróż tą trasą.

Plakat

Grupowe
IMG1372
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe
Grupowe

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.