ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kraina Wielkich Jezior to miejsce kolejnego wyzwania Lafrentz

Kraina Wielkich Jezior

W miniony piątek 24 sierpnia 2018 r. podpisaliśmy dwie umowy o nadzór nad inwestycjami w formule "Projektuj i buduj":

  1. Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktami pn.: „Projekt i budowa drogi ekspresowej S61 Szczuczyn - Budzisko (gr. państwa) z podziałem na zadania: Zadanie nr 1: odc. Szczuczyn – węzeł Ełk Południe”

 

  1. Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktami pn.: „Projekt i budowa drogi ekspresowej S61 Szczuczyn - Budzisko (gr. państwa) z podziałem na zadania: Zadanie nr 2: odc. węzeł Ełk Południe - węzeł Wysokie (wraz z wyplotem w ciągu dk 16)”

 

  • Zadanie nr 1 – Szczuczyn – węzeł Ełk Południe (ok. 23 km),
  • Zadanie nr 2 - węzeł Ełk Południe - węzeł Wysokie o dł. ok. 23 km (w tym połączenie z obwodnicą Ełku w ciągu S16 o dł. ok. 4 km),


Czas realizacji obu zadań: 56 miesięcy, tj. do kwietnia 2023 r.

 

W takich okolicznościach przyrody, z doskonałym i doświadczonym zespołem oraz w porozumieniu z partnerami uczestniczącymi w realizacji inwestycji, praca nad kontraktem będzie ogromną przyjemnością.

mapa Ełku

Mapa źródło: www.gddkia.gov.pl

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.