ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Obwodnica Kłodzka została właśnie oddana do ruchu

obwodnica Kłodzka

Od 28 maja 2018 kierowcy podróżujący po Ziemi Kłodzkiej mogą skorzystać z nowej drogi. Po 2 latach robót obwodnica Kłodzka została właśnie oddana do ruchu.

W uroczystości brał udział Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk oraz szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, który odczytał list premiera Mateusza Morawieckiego. Inwestycja obejmowała budowę nowego odcinka DK 33 o długości 6,6 km oraz remont starego odcinka o długości 2,4 km. W zakres robót wchodziła również budowa łącznika DK 46 o długości 2,5 km przekazana do ruchu już w grudniu zeszłego roku.

Nowa obwodnica uspokoiła ruch w centrum miasta oraz ułatwiła komunikację na terenie Kotliny Kłodzkiej we wszystkich kierunkach. Bezpiecznie i komfortowo można przejechać teraz w stronę Czech, ale również na linii wschód - zachód od strony Nysy do Kudowy Zdrój czy Wałbrzycha.

Nadzór nad prawidłowym przebiegiem inwestycji pełniła nasza spółka - Lafrentz Polska.

DK-8-wraz-z-WG1A-i-WG1B
IMG3287
IMG3280

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.