ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Lafrentz mecenasem teatru

logo Teatru u Przyjaciół

„Całe nasze życie to jeden wielki teatr, nigdy do końca nie wiemy, co się dzieje naprawdę, a co okaże się żartem losu, a w dodatku nie mamy pojęcia, jak to się wszystko skończy”.
Marek Soból „Mojry”.

Lafrentz tworzą ludzie, dla których kultura i sztuka oraz emocje z nimi związane są ogromną wartością. Uczestnictwo w różnych wydarzeniach kulturalnych inspiruje nas zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Z tego względu podjęliśmy inicjatywę wsparcia Teatru u Przyjaciół, prowadzonego przez osoby wyróżniające się wrażliwością i ogromną pasją. Funkcja Mecenasa niniejszego teatru daje nam mnóstwo satysfakcji. Zapraszamy na spektakle, a twórcom życzymy sukcesów i pełnej sali widzów.

https://www.uprzyjaciol.pl/teatr/

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.