fbpx

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe: budownictwo ogólne lub pokrewne,
• obsługa AUTO CAD w zakresie 2D,
• umiejętność obsługi Pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook),
• umiejętność czytania projektów, rysunku technicznego,
• znajomość przepisów BHP,
• prawo jazdy kat. B.

Cechy personalne:
• umiejętność pracy w zespole, elastyczność, otwartość na zmiany, kreatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność planowania i organizacji własnego czasu pracy.

Więcej informacji:
tel. 600 405 120
Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej RODO na naszej stronie: kariera

Cofnij

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku asystenta projektanta branży drogowej będzie odpowiedzialna za:

  • opracowywanie dokumentacji projektowej branży drogowej pod nadzorem projektanta
  • uzgadnianie dokumentacji
  • koordynację projektów branżowych realizowanych przez podwykonawców

Wymagania

  • ukończone co najmniej studia inżynierskie na kierunku budownictwo (mile widziane ukończone studia magisterskie w specjalizacji z zakresu budownictwa)
  • znajomość MS Office
  • znajomość AutoCAD wraz z pakietem AutoCAD Civil
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej dogodnej formie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pracę firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju

Stanowisko: Inspektor Nadzoru robót elektroenergetycznych
Miejsce pracy: Zgierz/Łódź - na okres trwania kontraktu budowy drogi ekspresowej S14 (do 2023 r.)

Wymagania:
- uprawnienia do kierowania i nadzorowania robót związanych z budową/przebudową linii elektroenergetycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia
- doświadczenie zawodowe w kierowaniu lub nadzorowaniu robót związanych z budową/przebudową linii elektroenergetycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia

Zakres obowiązków:
- nadzór inwestorski nad wykonywanymi robotami budowlanymi zgodnie z Prawem Budowlanym
- kontrola robót i inspekcje na Placu Budowy w zakresie posiadanych uprawnień zawodowych
- weryfikację pomiarów pod względem rodzaju i ilości badań oraz interpretacji wyników
- kontrola jakości wykonywanych robót
- ocena postępu oraz wyegzekwowania terminów wykonawczych
- odbiór i kontrola obmiarów wykonanych robót

Stanowisko: Inżynier Kontraktu
Miejsce pracy: Ełk
  • zarządzanie i nadzór nad realizacją Kontraktu zgodnie z Umową z Inwestorem,
  • współpraca z Zamawiającym,
  • współpraca z Wykonawcą Robót,
  • zarządzanie i koordynacja pracy Zespołu Konsultanta.
Od kandydata wymagamy:
  • doświadczenia przy realizacji zadania obejmującego budowę, przebudowę lub remont lub nadzór nad budową, przebudową lub remontem Obiektu Budowlanego o wartości robót co najmniej 200 mln PLN na stanowisku Inżyniera Kontraktu lub Inżyniera Rezydenta lub Zastępcy Inżyniera Kontraktu/Inżyniera Rezydenta posiadającego odpowiednie pełnomocnictwa do reprezentowania Inżyniera lub Dyrektora Kontraktu lub Zastępcy Dyrektora Kontraktu,
  • dobrej znajomość prawa budowlanego i pozostałych przepisów techniczno-budowlanych oraz warunków FIDIC,
  • biegłej obsługi MS Office (WORD, EXCEL),
  • posiadania prawa jazdy kat. B,
  • komunikatywności.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej dogodnej formie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • współpracę w przyjaznej atmosferze

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.