fbpx

ikona facebook facebook     ikona telefonu 61 867 40 50     ikona emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Bieżące realizacje działu LafConsulting

Projekt i budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie

Zadanie 2: Koniec Obwodnicy Słupska - węzeł Bobrowniki(z węzłem)

Zakres obejmuje budowę drogi ekspresowej S6 na terenie powiatu słupskiego od miejscowości Redzikowo w gminie Słupsk do miejscowości Bobrowniki w gminie Damnica. Na przedmiotowym odcinku projektuje się dwa węzły drogowe w dwóch wariantach:

- węzeł WB Budy w km: 9+393,42 – z droga powiatową DP1135G,

- węzeł WB Bobrowniki w km: 15+330,00 – z nowym przebiegiem drogi powiatowej DP1142G.

 

Długość odcinka drogi ekspresowej 16,12 km od km 0+097,00 do km 16+021,81

 

Projektowany odcinek drogi ekspresowej S6 w km ok. od 14+100 do ok. 14+300 przecina obszar NATURA 2000

Długość odcinka: 16,10 km

 

Czytaj więcej

pauza

Projekt i budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie

Zadanie 3: Bobrowniki (bez węzła) - węzeł Skórowo (z węzłem)

Przedmiotem przedsięwzięcia jest zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku: Słupsk – Bożepole Wielkie. Zadanie 3: w. Bobrowniki (bez węzła) - w. Skórowo (z węzłem).

Zadanie polega na zaprojektowaniu, uzyskaniu wymaganych prawem decyzji oraz zezwoleń na budowę, wybudowaniu odcinka drogi ekspresowej S6 o długości Trasy Zasadniczej ok. 13,152 km, przebudowaniu odcinka drogi krajowej nr 6, uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na użytkowanie drogi ekspresowej S6, oddaniu do użytkowania drogi ekspresowej S6 na odcinku w. Bobrowniki (bez węzła) - w. Skórowo (z węzłem) oraz uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

Przedmiotowy odcinek zlokalizowany jest na terenie województwa pomorskiego, w powiecie słupskim, na terenie gmin Damnica i Potęgowo.

Długość odcinka: 13,1 km

Czytaj więcej

pauza

Projekt i budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie

Zadanie 1: Druga jezdnia w ciągu obwodnicy Słupska

Druga jezdnia w ciągu obwodnicy Słupska stanowiąca zadanie 1 inwestycji pn. „Budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie” obejmuje dobudowę jezdni północnej do istniejącej obwodnicy Słupska. Łączna długość budowanej obwodnicy to 9,510 km i stanowią ją odcinki:

  • odcinek 1: pomiędzy węzłami Słupsk Zachód – Słupsk Południe (pomiędzy miejscowościami Reblinko i Kobylnica) o długości 2,34 km
  • odcinek 2: pomiędzy węzłami Słupsk Południe –Słupsk Wschód (pomiędzy miejscowościami Kobylnica i Głobino) o długości 4,97 km
  • odcinek 3: pomiędzy węzłami Słupsk Wschód – Redzikowo (pomiędzy miejscowościami Głobino i Redzikowo) o długości 2,2 km

Dodatkowo jezdnia południowa zostanie poszerzona do 10 metrów.

Długość odcinka: 9,5 km

Czytaj więcej

pauza

Projekt i budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie

Zadanie 5: węzeł Leśnice (bez węzła) – węzeł Bożepole Wielkie (bez węzła)

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku od miejscowości Leśnice do miejscowości Bożepole Wielkie. Jest to fragment tzw. Trasy Kaszubskiej, która łączy się z innym nadzorowanym przez nas odcinkiem tej drogi: Bożepole Wielkie - Luzino, a dalej z Obwodnicą Metropolitalną Trójmiasta.

Długość odcinka: 22 km

Czytaj więcej

pauza

Budowa drogi ekspresowej S6/S11 - Obwodnica Koszalina i Sianowa

 

Zadanie polega budowie obwodnicy Koszalina i Sianowa na S6 wraz z odcinkiem S11 od węzła Bielice do węzła Koszalin Zachód od km 6+400 do km 14+300 (7,9 km) oraz uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Inwestycja zlokalizowana jest w północno – zachodniej części Polski i przebiega przez obszar województwa zachodniopomorskiego i w całości zlokalizowana jest w sieci kompleksowej TEN-T. Odcinek drogi ekspresowej S6 stanowi fragment międzynarodowej drogi E28 Berlin – Kołbaskowo – Szczecin – Goleniów – Koszalin - Gdańsk – Kaliningrad – Mińsk.

Długość odcinka: 7,9 km

Czytaj więcej

pauza

Projekt i budowa drogi ekspresowej S1 - obwodnica Oświęcimia

Budowa drogi S1 Kosztowy – Bielsko – Biała. Odcinek IV Obwodnica Oświęcimia (DK 44 klasy GP)

Kontrakt obejmuje nadzór nad zaprojektowaniem i budową Obwodnicy Oświęcimia o długości 9 km. Powyższy odcinek stanowi fragment drogi ekspresowej S-1 Kosztowy - Bielsko-Biała.

Jest to droga, która znacząco przyspieszy podróż do granicy państwa ze Słowacją w Zwardoniu, lotniska w Pyrzowicach i autostrady A1.
Inwestycja przebiegać będzie w sąsiedztwie byłego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau, a Wykonawca będzie zobowiązany- przy projektowaniu i wykonaniu inwestycji - do przestrzegania zaleceń opracowanych w specjalnym Raporcie z oceny oddziaływania na dobro światowego dziedzictwa – Auschwitz-Birkenau niemiecki, nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady (1940-1945).

Długość odcinka: 9 km

 

 Czytaj więcej

pauza

Projekt i budowa drogi ekspresowej S11

Zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S11 Koszalin - Szczecinek na odc. 3 Koszalin Południe - Bobolice

Kontrakt obejmuje nadzór nad zaprojektowaniem i budową drogi ekspresowej S11 Koszalin Południe - Bobolice. Droga S-11 połączy środkowe wybrzeże Bałtyku z Górnym Śląskiem. Odcinek od Koszalina do Bobolic zaczyna się na węźle Koszalin Zachód na obwodnicy Koszalina i Sianowa, natomiast kończy na węźle Bobolice łączącym się z obecnym przebiegiem DK 11 zlokalizowanym na południe od tej miejscowości.

Długość odcinka: 16,8 km

 Czytaj więcej

pauza

Projekt i budowa drogi WOW

Zaprojektowanie i budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Pełnienie nadzoru nad realizacją zadania pn. Budowa drogi wojewódzkiej od skrzyżowania z ul. Grota Roweckiego do drogi wojewódzkiej nr 395 (do ronda Żerniki Wrocławskie) i do granicy Wrocławia (ul. Buforowa). 

Długość odcinka: 2,5 km

  Czytaj więcej

pauza

 

Projekt i budowa drogi Obwodnicy Olesna w ciągu DK11 (S11)

Obwodnica Olesna

Przedmiotem kontraktu jest zaprojektowanie i budowa obwodnicy Olesna w ciągu drogi krajowej nr 11 (drogi ekspresowej S11).

W ramach inwestycji powstaną 24 obiekty mostowe, węzeł „Olesno” na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 487 wraz z dwoma rondami oraz kolejne dwa ronda w ciągu przebiegu obwodnicy. Powstaną także urządzenia ochrony środowiska i bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz przebudowana zostanie infrastruktura techniczna (sieć wodno-kanalizacyjna, gazowa, elektroenergetyczna, telekomunikacyjna i urządzenia melioracyjne).

Długość odcinka: 24,8 km

 Czytaj więcej

pauza

Projekt i budowa drogi ekspresowej S61

Ostrów Mazowiecka – Szczuczyn odcinek Łomża Południe – Kolno

Kontrakt obejmuje nadzór nad zaprojektowaniem i budową drogi ekspresowej S61 na odcinku Łomża Południe - Kolno o długości 13 km wraz z mostem przez rzekę Narew o dł. Ok. 1,2 km. Powyższy odcinek stanowi fragment drogi ekspresowej S-61 Ostrów Mazowiecka – Łomża – Stawiski – Szczuczyn – Ełk – Raczki – Suwałki – Budzisko (granica państwa), oraz zlokalizowany jest na terenie województwa podlaskiego. Droga ekspresowa S61 jest inwestycją, która stanowić będzie część połączenia drogowego w Paneuropejskim Korytarzu Transportowym, łączącym kraje zachodniej Europy z krajami Bałtyckimi.

Długość odcinka: 13 km

Wartość zadania: 525 681 936,24 zł brutto

Czytaj więcej

pauza

 

Projekt i budowa drogi ekspresowej S61

Szczuczyn - Budzisko (gr. państwa) odcinek Szczuczyn – Ełk Południe

Kontrakt obejmuje nadzór nad zaprojektowaniem i budową drogi ekspresowej S61: odcinek Szczuczyn – Ełk Południe. Długość odcinka to ok. 23 km. Planowany czas realizacji to 29 miesięcy z wyłączeniem okresów zimowych (15.12-15.03). Inwestycja będzie polegała na budowie dwóch odcinków dwujezdniowej drogi ekspresowej S61 wraz z budową dróg serwisowych, obiektów inżynierskich czy obiektów z zakresu ochrony środowiska oraz remontem wybranych dróg lokalnych.

Długość odcinka: ok. 23 km

Wartość zadania: 699.510.021,67 zł brutto

Czytaj więcej

pauza

 

Projekt i budowa drogi ekspresowej S61

Szczuczyn - Budzisko (gr. państwa) odcinek Ełk Południe – Wysokie

Kontrakt obejmuje nadzór nad zaprojektowaniem i budową drogi ekspresowej S61: odcinek Ełk Południe – Wysokie. Długość odcinka ok. 23 km. Planowany czas realizacji to 29 miesięcy z wyłączeniem okresów zimowych (15.12-15.03). Inwestycja będzie polegała na budowie dwóch odcinków dwujezdniowej drogi ekspresowej S61 wraz z budową dróg serwisowych, obiektów inżynierskich czy obiektów z zakresu ochrony środowiska oraz remontem wybranych dróg lokalnych.

Długość odcinka: ok. 23 km

Wartość zadania: 685.948.284,67 zł brutto

Czytaj więcej

pauza

 

Budowa drogi ekspresowej S6

Lębork – Obwodnica Trójmiasta odcinek Bożepole Wielkie – Luzino

Przedmiotem inwestycji jest zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S6, na odcinku Bożepole Wielkie – Luzino o dł. 10,5 km. Trasa stanowi część drogi ekspresowej S6 Słupsk – Gdańsk na terenie województwa pomorskiego. Budowa obejmuje: budowę dwujezdniowej drogi ekspresowej S6 wraz z niezbędnymi robotami branżowymi i teletechnicznymi, budowę dróg serwisowych, obiektów inżynierskich, obiektów z zakresu ochrony środowiska oraz remont wybranych dróg lokalnych.

Długość odcinka: 10,5 km

Wartość zadania: 337.981.735,78 zł brutto

Czytaj więcej

pauza

 

Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu 

Budowa tunelu pod Świną

Inwestycja obejmuje zaprojektowanie i budowę tunelu, stanowiącego stałą przeprawę w Świnoujściu, łączącą wyspy Uznam i Wolin. Tym samym nowa trasa zastąpi istniejące przeprawy promowe. Całkowita długość inwestycji to 3,4 km, z czego 1,44 km przebiega pod rzeką Świną w tunelu  o średnicy 12 m.

Długość odcinka: 3,4 km

Wartość zadania: ok. 793.186.390,32 zł brutto

Czytaj więcej

pauza

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.